Dnes je 25.06.2024, meniny má Tadeáš.

Odporúčané produkty

Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

- 0% novinka  

JOYO DC-15

JOYO DC-15

- 0% novinka  

Warwick EMP Coated 4

Warwick EMP Coated 4

- 0% normal  

Jay Turser JTB 402

Jay Turser JTB 402

- 0% normal  

Mapex Tornado 22

Mapex Tornado 22

- 4% normal  

Akai APC40

vytlačiť

APC40 White alebo Black je limitovaná edícia obľúbeného hardvérového ovládača pre Ableton Live. Táto limitovaná edícia bude k dostaniu iba vo veľmi obmedzenom počte kusov.

Ableton Live je výkonné a flexibilné prostredie pre hudobnú tvorbu a live performance. Tento unikátny softvér vyžaduje rovnako unikátny nástroj na ovládanie. Akai Professional a Ableton preto hrdo predstavujú kompaktný, pritom profesionálne "live performance" kontrolér pre Ableton Live, v ktorom boli uplatnené všetky predchádzajúce skúsenosti a požiadavky na pohodlnú hudobnú tvorbu a živé vystúpenie.

APC40 je spojovacím článkom medzi človekom a počítačom, perfektne zaisťujúci rovnováhu medzi prehľadným ovládaním a osobitou tvorbou. Či už ste producent elektronickej hudby s obľubou hrajúci formou živého vystúpenia, DJ využívajúci Ableton Live k remixovaná alebo produkciu alebo skôr tradičný muzikant ktorý ho má sebou na pódiu alebo v štúdiu, určite nájdete v APC40 silný a intuitívny nástroj k prepojeniu vašich predstáv s Aletonem Live .

Instantné výkon
Vzhľadom k tomu, že je APC40 navrhnutý špeciálne pre Ableton Live, nemusíte ho po zapojení mapovať. Stačí len pripojiť notebook k APC40 cez USB a ste pripravení doslova čarovať. APC40 pracuje ako "plug and play" zariadenie, takže nemusíte inštalovať ovládače. Prvé kroky pre sprevádzkovanie kontroleru: Zapojte a zapnite APC40, spustite Ableton Live a potom vyberte v nastavení Ableton Live APC40 ako ovládač Ableton Live. To je všetko. Žiadne mapovanie, žiadne nastavenia, žiadne problémy.

APC40 prichádza s prednastavením pre okamžité použitie s Ableton Live softvér, takže ak ste uviedli do prevádzky APC40 je veľmi jednoduché okamžite ovládať hlavné parametre programu. Ak ste skúsený používateľ Ableton Live, bude pre Vás veľmi jednoduché rýchlo prenastaviť akýkoľvek fader, tlačidlo alebo otočný kontrolér podľa vlasního vkusu alebo potreby.

Vizuálny spätnej väzby
APC40 priamo komunikuje s Ableton Live a to obojsmerne. Táto obojsmerná komunikácia umožňuje APC40, získať spätnú väzbu od softvéru a zobraziť ju na svoje maticu po spustení klipu. "Klip matrix" ponúka okamžitý prehľad o stave klipov: čo je pripravené, čo hrá, a to, čo je zaznamenané. Každý stav sa zobrazí v mriežke v rôznych farbách, takže môžete získať rýchly prehľad o stave klipov alebo celého setu.

Profesionálne prevedenie
Ableton vybral Akai Professional ako svojho partnera pri vývoji APC40, pretože ich kontrolery patria k svetovej špičke. Majú veľký počet kontrolerov, ktoré sú maximálne funkčné, kvalitné, presné av pevnom robustným prevedení. Vychádza z legendárnej série MPC, ktorá sa stala uznávaným štandardom v hudobnom priemysle az nej tiež vychádza séria MPD a MPK. Tieto kontrolery sú obľúbené u mnohých hudobníkov, DJs, producentov a všade, kde je potreba pre hudobnú tvorbu pocit istoty a kreativity. APC40 má robustné, kovové šasi, oproti ostatným plastovým. Fadery sú pevné a zabezpečia Vám presnú kontrolu nad Vašim setom alebo skladbou. Je dokonca vybavený veľmi kvalitným vymeniteľným crosfaderem pre prechod medzi klipy, kanály skladby alebo songy.

Kreatívne ovládanie
APC40 prichádza s Ableton live verzií pre APC Edition, ktorý je plne funkčný, a navrhnutý špeciálne pre sériu APC. Majitelia plnej verzie Ableton Live 8.1.3 alebo vyššia môžu tiež bezproblémovo pracovať s APC40. Samozrejme pre užívateľov Ableton Live 7 má plnú APC40 taktiež plnú podporu ..

APC40 má dve banky po ôsmich Knob. Prvá sada knobov ovláda globálne efekty / sendy, takže budete mať vždy okamžitý prístup k hlavným parametrom, panoráma, a ďalším funkciám. Druhá banka ôsmich knobov je vždy pripravená pre ovládanie parametrov aktuálneho kanálu s ktorým pracujete. Môžete priamo ovládať osem kanálov v reálnom čase, a ľubovoľne medzi nimi prepínať. Napríklad môžete pracovať s Beat Decoder na kanáli číslo dva. Po prepnutí na kanál číslo štyri, pomocou konkrétneho tlačidla z ôsmich ponúkaných, sa teraz riadi napríklad parameter pre Flanger, ktorý je priradený kanálu číslo štyri. Pri zmene kanála alebo parametra vždy vidíte pomocou osvetlenej dráhy Knob aktuálnu hodnotu parametra.

APC40 má celý rad ovládačov. Osem hlavných knobov pre ovládanie globálnych parametrov zaisťuje prístup k štyrom bankám ovládačov, z ôsmich gombíkov zaisťujúcich voľbu kanálu dostanete ďalší prístup k ovládaniu ďalších deviatich rôznych parametrov. To vám dáva priamu kontrolu celkom 72 parametrov, ktoré sú dynamicky pridelené pri každej aktivácii ľubovoľnej stopy. Fadery pre ovládanie hlasitosti každého kanálu, fadery pre bus zbernice, crossfader a tiež hladké ovládanie kľúčových hodnôt programu. Ešte väčšiu kontrolu vám umožníme špeciálne ovládacie prvky, vrátane Tap Tempo, Tempo posun dopredu a späť, recording, sólo / mute, a dva priraditeľné footswitch vstupy.

Navrhnutý v spolupráci s Ableton je APC40 najlepšie kontrolér pre profesionálne umelcov. APC40 je pre Ableton Live dokonalý nástroj.

 


cena: 391,00 EUR / ks.

cena s DPH: 391,00 EUR / ks.

ušetríte (suma): - 0,00 EUR - 0%

cena po zľave: 391,00 EUR / ks.

sklad:

ks.

EAN kód: 0

katalógové číslo:

výrobca: Akai

váha: 0.000

Akai APC40
normal