Dnes je 27.02.2024, meniny má Alexander.

Odporúčané produkty

Jay Turser JTB 402

Jay Turser JTB 402

- 0% normal  

Belltone BTR-01 B-trubka

Belltone BTR-01 B-trubka

- 0% normal  

Warwick EMP Coated 4

Warwick EMP Coated 4

- 0% normal  

Caline CP-26 Snake Bite Reverb

Caline CP-26 Snake Bite Reverb

- 0% normal  

W.E. Hill Varnish Cleaner

W.E. Hill Varnish Cleaner

- 0% normal  

Acus One Forstrings 8 Simon Wood 2.0

vytlačiť

Kombo pre elektroakustické gitary, 200W, bi-amp - 150W + 50W, 1x 8" reproduktor + 1x výškový tweeter, trojkanál, 3x 4-pásm. EQ, Typ efektu: Reverb 1, Reverb 2, Chorus, Delay, sluchátkový výstup,  line out, 384 x 287 x 320 mm, 13 kg.


cena: 930,00 EUR / ks.

cena s DPH: 930,00 EUR / ks.

ušetríte (suma): - 0,00 EUR - 0%

cena po zľave: 930,00 EUR / ks.

sklad:

ks.

EAN kód: 0

katalógové číslo:

výrobca: Acus

váha: 0.000

Acus One Forstrings 8 Simon Wood 2.0
normal

Kombo One-Forstings 8 Simon je limitovanou edíciou akustického kombá 8 od firmy Acus s kvalitnou drevenou konštrukciou a štýlovú predné chrómovanou mriežkou. Už na prvý pohľad je vidieť dôraz na kvalitu a dizajn, ale výrobca tu rozhodne nezabudol ani na podstatu veci - krištáľovo čistý zvuk a veľmi slušný výkon. Vaša gitara tú rozhodne nebude znieť ploche alebo plechovo, ani u reverbu nedochádza k typickému nežiaducemu metalickému prezvuku. A ak by výkon predsa len nestačil, je tu samozrejme pripravený XLR výstup a klasický Line Out. Prvotriedne technické spracovanie a zvuk korunuje nadčasový dizajn dreveného kabinetu, ktorý možno pre väčšie akustické pohodlie nakloniť a využívať ho podobne ako odposluch.

One-Forstings 8 Simon ponúka samostatné pásmový ekvalizér pre každý z troch kanálov. Mimo týchto ekvalizérov na ovládacom paneli nájdeme potenciometre pre hlasitosť a Gain všetkých troch kanálov, Reverb pre každý kanál, hlasitosť pre linkový Stereo In i Stereo Out, ekvalizér pre stereo, Reverb Return a hlavné výstupnú hlasitosť. Kombo ponúka tiež možnosť zapojenia kondenzátorových mikrofónov, pretože umožňuje fantómové napájanie. Ďalej tu tiež nájdeme osem diód pre indikáciu aktivity jedného z ôsmich integrovaných efektov. Ide o efekty typu reverb, chorus, flanger a delay a ich modulácie, tj. Najviac používané efekty u akustických nástrojov. Zapínajú sa switchom priamo vedľa diód.

Spoločnosť Acus bola založená pred 40 rokmi v talianskom meste Recanati. Jej majitelia sa od samého začiatku zameriavali na akustické zosilňovače a kombá, ktorá by akustickým nástrojom neuberala nič na ich prirodzenom zvuku a len je jasne a čisto zosilnela. Všetky ich produkty sú navrhované s maximálnou starostlivosťou a ich cieľom je vždy produkovať čistý, takmer štúdiový zvuk. Nezanedbateľnou súčasť samozrejme tvorí design ich výrobkov, a preto mu firma Acus venuje enormný starostlivosť. Tým perfektne plní svoj cieľ akustické aj vizuálne harmónie.