Dnes je 27.06.2022, meniny má Ladislav/Ladislava.

Odporúčané produkty

Nord Electro 4D

Nord Electro 4D

- 0% normal  

Dowina Violin SV44

Dowina Violin SV44

- 0% normal  

Tomsline ASR-3 Shaper Cabinet Simulator

Tomsline ASR-3 Shaper Cabinet Simulator

- 0% normal  

W.E. Hill Varnish Cleaner

W.E. Hill Varnish Cleaner

- 0% normal  

Kurzweil M230 SR WH

Kurzweil M230 SR WH

- 0% normal  

ACUS One Forstrings 6T Simon Wood 2.0

vytlačiť

Kombo pre elektroakustické gitary, 130W, bi-amp - 90W + 40W, 1x 6" reproduktor + 1x výškový tweeter, trojkanál, 3x 3-pásm. EQ, Reverb, line in, line out, 340 x 277 x 288 mm, 10,5kg.


cena: 803,00 EUR / ks.

cena s DPH: 803,00 EUR / ks.

ušetríte (suma): - 0,00 EUR - 0%

cena po zľave: 803,00 EUR / ks.

sklad:

ks.

EAN kód: 0

katalógové číslo:

výrobca: Acus

váha: 0.000

ACUS One Forstrings 6T Simon Wood 2.0
normal

Akustické kombo One-Forstrings 6T Simon Wood talianskej značky Acus s výkonom 130 W je určené predovšetkým malým akustickým či folkovým zoskupeniam a písničkárom. Ponúka možnosť pripojiť paralelne až tri gitary, dva mikrofóny a gitaru, alebo dve gitary a mikrofón a poskytnúť tak nástroju, alebo spevu dostatočný priestor pri maximálnom zachovaní verného prenosu akustického zvuku. V prípade, že by výkon nestačil, možno vyviesť signál XLR výstupom do externých ozvučovacích zariadení.

Horný panel kombá ponúka samostatné, prehľadne označené, ovládače pre každý z kanálov v podobe trojpásmového ekvalizéra a potenciometrov určujúcich hlasitosť, gain a úroveň zabudovaného efektu reverb. Kanály zdieľa ovládač celkovej hlasitosti, reverb return a stereo in / out potenciometre prislúchajúce k RCA stereo konektorom. Kombo tiež ponúka možnosť zapojenia kondenzátorových mikrofónov vďaka voliteľnému fantómové napájanie.

Kľúčovým aspektom týchto aparátov je ich výborná kvalita spracovania a mimoriadne verný zvuk. Vaša gitara tú rozhodne nebude znieť ploche alebo plechovo, ani u reverbu nedochádza k typickému nežiaducemu metalickému přezvuku. Je to rozhodne produkt, ktorý môžeme jedine odporučiť.

Spoločnosť Acus bola založená pred 40 rokmi v talianskom meste Recanati. Jej majitelia sa od samého začiatku zameriavali na akustické zosilňovače a kombá, ktorá by akustickým nástrojom neuberala nič na ich prirodzenom zvuku a len je jasne a čisto zosilnela. Všetky ich produkty sú navrhované s maximálnou starostlivosťou a ich cieľom je vždy produkovať čistý, takmer štúdiový zvuk. Nezanedbateľnou súčasť samozrejme tvorí design ich výrobkov, a preto mu firma Acus venuje enormný starostlivosť. Tým perfektne plní svoj cieľ akustické aj vizuálne harmónie.