Dnes je 21.05.2024, meniny má Zina.

Odporúčané produkty

Dowina Violin SV44

Dowina Violin SV44

- 0% normal  

Nord Electro 4D

Nord Electro 4D

- 0% normal  

Kurzweil KP100

Kurzweil KP100

- 0% normal  

Fender Standard Gig Bag El

Fender Standard Gig Bag El

- 0% normal  

Oscar Schmidt OC11E

Oscar Schmidt OC11E

- 0% normal  

Akai APC20

vytlačiť

MIDI kontrolér špeciálne navrhnutý pre prácu s programom Ableton Live, Ableton Live je výkonné a flexibilné prostredie pre hudobnú tvorbu a live performance. Tento unikátny softvér vyžaduje rovnako unikátny nástroj na ovládanie. Akai Professional a Ableton preto hrdo predstavujú kompaktný, pritom profesionálne "live performance" kontrolér pre Ableton Live, v ktorom boli uplatnené všetky predchádzajúce skúsenosti a požiadavky na pohodlnú hudobnú tvorbu a živé vystúpenie. Druhý model v rade APC, APC20 ponúka menšie rozmery ako APC40 a umožňuje úplne rovnako ľahko vytvoriť vlastné nastavenia pre parametre a kombinovať ho s ostatnými kontrolery a efekty Akai Professional.

APC20 je spojovacím článkom medzi človekom a počítačom, perfektne zaisťujúci rovnováhu medzi prehľadným ovládaním a osobitou tvorbou. Či už ste producent elektronickej hudby s obľubou hranie formou živého vystúpenia, DJ využívajúci Ableton Live k remixovaná alebo produkciu, alebo skôr tradičný muzikant ktorý ho má sebou na pódiu alebo v štúdiu, určite nájdete v APC20 silný a intuitívny nástroj k prepojeniu vašich predstáv s Aletonem live.

 

Instantné výkon
Vzhľadom k tomu, že je APC20 navrhnutý špeciálne pre Ableton Live, nemusíte ho po zapojení mapovať. Stačí len pripojiť notebook k APC20 cez USB a ste pripravení doslova čarovať. APC20 pracuje ako "plug and play" zariadenie, takže nemusíte inštalovať ovládače. Prvé kroky pre sprevádzkovanie kontroleru: Zapojte a zapnite APC20, spustite Ableton Live a potom vyberte v nastavení Ableton Live APC20 ako ovládač Ableton Live. To je všetko. Žiadne mapovanie, žiadne nastavenia, žiadne problémy.

APC20 prichádza s prednastavením pre okamžité použitie s Ableton Live softvér, takže ak ste sprevádzkovali APC20, je veľmi ľahké okamžite ovládať hlavné parametre programu. Ak ste skúsený používateľ Ableton Live, bude pre vás veľmi ľahké rýchlo prenastaviť akýkoľvek fader, tlačidlo alebo otočný kontrolér podľa vlastného vkusu alebo potreby.

Vizuálny spätnej väzby
APC20 priamo komunikuje s Ableton Live a to obojsmerne. Táto obojsmerná komunikácia umožňuje APC20, získať spätnú väzbu od softvéru a zobraziť ju na svoje maticu po spustení klipu. "Klip matrix" ponúka okamžitý prehľad o stave klipov: čo je pripravené, čo hrá a to, čo je zaznamenané. Každý stav sa zobrazí v mriežke v rôznych farbách, takže môžete získať rýchly prehľad o stave klipov alebo celého setu.

Profesionálna konštrukcia
Ableton vybral Akai Professional ako svojho partnera pri vývoji APC20, pretože ich kontrolery patria k svetovej špičke. Majú veľký počet kontrolerov, ktoré sú maximálne funkčné, kvalitné, presné av pevnom robustným prevedení. Vychádza z legendárnej série MPC, ktorá sa stala uznávaným štandardom v hudobnom priemysle az nej tiež vychádza séria MPD a MPK. Tieto kontrolery sú obľúbené u mnohých hudobníkov, DJs, producentov a všade, kde je potreba pre hudobnú tvorbu pocit istoty a kreativity. APC20 má robustné, kovové šasi, oproti ostatným plastovým. Fadery sú pevné a zabezpečia Vám presnú kontrolu nad Vašim setom alebo skladbou.

Kreatívne ovládanie
APC20 prichádza s Ableton live verzií pre APC Edition, ktorý je plne funkčný, a navrhnutý špeciálne pre sériu APC. Majitelia plnej verzie Ableton Live 8.1.3 alebo vyššia môžu tiež bezproblémovo pracovať s APC20. Live 8.1.3 má plnú podporu pre APC20.

APC20 tiež umožňuje prehľad klipov so spätnou väzbou, ktorá nie je obmedzená len na 40 klipov: môžete ľahko posúvať prehľad klipov hore, dole a do strán, čo vám umožní prístup k neobmedzenému počtu klipov.

APC20 má deväť faderov, ktoré môžete priradiť nielen na ovládanie hlasitosti. Okamžite máte možnosť výberu z troch užívateľských namapované režimov. Možnosti ovládania rozširujú tiež tlačidlá pre ovládanie: Tap Tempo, Tempo Posunúť, záznam, mute a sólo. Nový Užívateľský režim umožňuje používať klip-matrix pre ovládanie nástrojov a Drum Racku.

APC20 navrhnuté v spolupráci s Ableton, je ideálny kontrolér pre kreatívne umelcov, ktorým poskytuje maximálnu presnosť a kontrolu v spojení s kompaktným rozmerom. Je tiež ideálny pre hráčov, ktorí chcú spojiť viac kontrolerov v ich performance a to vďaka svojim malým rozmerom. Neuspokojte sa s lacnými náhradami z plastu. Od spoločnosti, ktorej meno je synonymom pre hudobnú produkciu, je APC20 tá najlepšia voľba pre Vás.

 


cena: 215,00 EUR / ks.

cena s DPH: 215,00 EUR / ks.

ušetríte (suma): - 0,00 EUR - 0%

cena po zľave: 215,00 EUR / ks.

sklad:

ks.

EAN kód: 0

katalógové číslo:

výrobca: Akai

váha: 0.000

Akai APC20
normal