Dnes je 06.05.2021, meniny má Hermína.

Odporúčané produkty

ashton_ak_140.jpg

Ashton AK 140

- 0% normal  

joyo-ja-03-metal.jpg

JOYO JA-03 Metal

- 0% normal  

jtb-402.jpg

Jay Turser JTB 402

- 0% normal  

sencorslc-20.jpg

Sencor SLC-20

- 0% normal  

abx-cs-std.jpg

ABX CS-STD

- 0% normal  

Acus One Forstrings AD Wood

vytlačiť

Kombo pre elektroakustické gitary, 350W, bi-amp - 280W + 70W, 2x 8" reproduktor + 1x výškový tweeter, päťkanál, 3x 4-pásm. EQ, Reverb, Feedback filter, sluchátkový výstup, line out, možnosť umiestnenia na stojan, 467 x 317 x 350 mm, 16 kg.


cena: 1.249,00 EUR / ks.

cena po zľave: 1.249,00 EUR / ks.

cena s DPH: 1.249,00 EUR / ks.

ušetríte (suma): - 0,00 EUR - 0%

sklad:

ks.

EAN kód: 0

katalógové číslo:

výrobca: Acus

váha: 0.000

normal

ACUS ONE-FORSTRINGS AD
Spoločnosť Acus bola založená pred 40 rokmi v talianskom meste Recanati. Jej majitelia sa od samého začiatku zameriavali na akustické zosilňovače a kombá, ktorá by akustickým nástrojom neuberala nič na ich prirodzenom zvuku a len je jasne a čisto zosilnela. Všetky ich produkty sú navrhované s maximálnou starostlivosťou a ich cieľom je vždy produkovať čistý, takmer štúdiový zvuk. Nezanedbateľnou súčasť samozrejme tvorí design ich výrobkov, a preto mu firma Acus venuje enormnú starostlivosť. Tým perfektne plní svoj cieľ akustické aj vizuálne harmónie.

Forstrings AD je vrcholom celej série. Je zároveň najväčším, najvýkonnejším aj najlepšie vybaveným kombom, ktoré firma Acus ponúka. Naozaj sa tu snúbi 40 rokov skúseností so stavbou zosilňovačov a reproduktorov s neutíchajúcou honbou za lepším a čistejším zvukom.

AD samozrejme skvele poslúži sólistom, ale ľahko si poradí aj s menšími hudobnými skupinami. Ponúkne totiž pôsobivý výkon 350 W, čo je dosť na ozvučenie priestoru pre cca. 150 ľudí. Vďaka tomu môžete toto kombo použiť aj ako miniatúrne kompaktný PA. Vďaka svojim piatim kanálom sa Forstrings AD radí k najvšestrannejším aparátom na trhu. Ponúka tri mikrofónny a päť nástrojových vstupov, pričom štvrtý kanál obsahuje pomerne nezvyčajný potenciometer pre voľbu ideálneho zvuku pre pripojený nástroj: violu, violončelo a husle v prvej polohe, akustické gitary v druhej a tretej poloha sa dokonca prispôsobí jazzovým a elektroakustickými gitarám. Všetkých päť kanálov má samozrejme štvorpásmový ekvalizér, Gain, Reverb a potenciometer hlasitosti. Ďalej na ovládacom paneli nájdeme výstup pre slúchadlá, ovládanie externého stero vstupu s vlastným ekvalizérom, ovládanie ôsmich integrovaných efektov (pre akustické nástroje), ovládač rezonancie pre predchádzanie spätným väzbám a hlasitosť pre výstup Line Out. Pre ľahké zvučanie je k dispozícii DI výstup. Napájanie kondenzátorových mikrofónov je tu samozrejmosťou.

Ak hľadáte ideálny aparát pre názvucenie malej akustickej kapely a nechcete so sebou voziť celú dodávku vybavenia, Acus Forstrings AD je tu pre vás. Pripravte sa na čistý zvuk, jednoduché ovládanie a vynikajúci výkon.